Nestrukturēto datu audits

Dark data Assessment

Nestrukturēto datu audits

Mūsdienu uzņēmumi uzglabā milzīgus datu apjomus. Globālā “Databerg” organizāciju datu izpēte liecina, ka aptuveni 52% no visiem kompāniju datiem ir tā dēvētie “tumšie dati” jeb dati, kuru izcelsme un pievienotā vērtība biznesam nav zināma.

Ik gadu datu uzglabāšanas izmaksās šie dati kompānijām izmaksā miljonus. Vairāk kā 30% no šiem datiem ir novecojuši, nestrukturēti un lieki.

Šāda datu uzglabāšanas stratēģija ir neefektīva, novecojusi un pakļauj biznesus datu noplūdes riskiem, kas it īpaši pēc GDPR stāšanās spēkā, var novest pie dažādiem sodiem.

  

Šīs problēmas risināšanai Veritas piedāvā Dark Data Assessment ļoti vienkāršu un ātru rīku, kas paredzēts, lai sniegtu Jums pārskatu par šiem liekajiem, nestrukturētajiem datiem.

 

Veritas Dark Data Assessment audits, balstoties uz analītiku un konkrētu informāciju par Jūsu datu nesējiem, dod Jums iespēju ieskatīties tajā kādus datus uzglabājat, kurš tiem piekļūst, vai tie vispār tiek izmantoti un kurās vietās radušies potenciāli datu noplūdes riski, kā arī palīdz pieņemt stratēģiskus lēmumus par datu uzglabāšanu vai dzēšanu.

Papildus tam, Datu administratoriem ir iespējams noteikt PII lokāciju, apjomu un palīdzēt spert soļus GDPR atbilstības virzienā.

 

Reģistrējies mūsu mājas lapā un esi viens no tiem 5, kas saņems iespēju veikt bezmaksas Dark Data Assessment nestrukturēto datu auditu savā infrastruktūrā.

 

 

REĢISTRĒTIES

Uzzini vairāk par Veritas Dark Data Assessment DCCORE veidotajā video: